| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 4 | 20 | 26.3 | 7.5 | 12 | 62.5 | 0.5 | 3.5 | 14.3 | 3.5 | 4.3 | 82.4 | 3.3 | 2 | 5.3 | 1 | 1.8 | 3 | 4.3 | 3.5 | 0 | 0.5 | 24 | |||||||||
| Total | 4 | 4 | 80 | 105 | 30 | 48 | 62.5 | 2 | 14 | 14.3 | 14 | 17 | 82.4 | 13 | 8 | 21 | 4 | 7 | 12 | 17 | 14 | 0 | 2 | 96 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 4 | 30.5 | 40 | 11.4 | 18.3 | 62.5 | 0.8 | 5.3 | 14.3 | 5.3 | 6.5 | 82.4 | 5 | 3 | 8 | 1.5 | 2.7 | 4.6 | 6.5 | 5.3 | 0 | 0.8 | 36.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 4 | 4 | 80 | 138 | 122.44 | 98.22 | 24.21 | 57.14 | 53.23 | 32.22 | 77 | 1.04 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 24/35 | 68.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 4/6 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/5 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 99 –98 | * | 14 | 30 | 6 | 13 | 46.2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||
| 6 | 2026. 09. 29. |
|
NHSZ-Szolnoki Olajbányász | 90 –91 | * | 20 | 27 | 5 | 9 | 55.6 | 1 | 3 | 33.3 | 7 | 7 | 100 | 6 | 2 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6 | 6 | 0 | 1 | 33 | |||
| 2 | 2026. 10. 02. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 75 –97 | * | 26 | 23 | 10 | 12 | 83.3 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 | 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 31 | |||
| 3 | 2026. 10. 10. |
|
DEAC | 95 –90 | * | 20 | 25 | 9 | 14 | 64.3 | 0 | 4 | 0 | 2 | 4 | 50 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 | 4 | 3 | 0 | 1 | 18 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | |||
| 1 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | Férfi NB I. A csoport | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | |||
| 1 szezon |
|
Kometa-KVGY Kaposvári KK | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | ||||
| Összesítés | 4 | 4 | 2080 | 26.3105 | 7.530 | 1248 | 62.562.5 | 0.52 | 3.514 | 14.314.3 | 3.514 | 4.317 | 82.482.4 | 3.313 | 28 | 5.321 | 14 | 1.87 | 312 | 4.317 | 3.514 | 00 | 0.52 | 2496 | ||||||